Otpisani

Za sve banovane i otpisane sa drugih foruma kao i za sve zeljne zabave

HomeHome  PortalliPortalli  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Devojčica u MekDonaldsovom hepi milu dobila marihuanu

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Prle
Pritajeni tigar

Male
Number of posts : 4201
Registration date : 2007-05-08

PostSubject: Devojčica u MekDonaldsovom hepi milu dobila marihuanu   Fri May 25 2007, 11:16

Nakon što je pre nepunih mesec dana na Novom Zelandu jedna 7-godišnja devojčica u restoranu MekDonalds uz hepi mil dobila i prezervativ, "obogaćeni" hepi mil dobila je i 8-godišnja devojčica iz Ilionisa, kada je uz naručeni obrok dobila marihuanu, lulu i upaljač.

Kada je devojčica otvorila svoj hepi mil, prvo je videla upaljač i ponosno ga pokazala majci, a majka je samo rekla "Dođi pokaži to tati". Policija Ilinosa izjavila je da marihuana pripada jednom od zaposlenih MekDonalds restorana, 17-godišnjem mladiću Brendonu Skotu.

Po svemu sudeći, Skot je greškom doneo marihuanu na posao, a onda u zbrci, ne znajući gde bi s njom, odlučio je da je sakrije u kutiju koja je predviđena za "Happy Meal". S obzirom da je kasnije zaboravio da premjesti marihuanu na neko "sigurnije" mesto, njegov kolega je ne znajući šta se u kutiji nalazi, uzeo i u njoj servirao hranu.

Brendon, ne samo da je tako ostao bez marihuane, lule i posla, nego je policija protiv njega podigla optužnicu zbog posedovanja droge. Roditelji devojčice koja je dobila ovaj bonus uz obrok, razmišljaju da tuže kompaniju MekDonalds.

Tija bakcili, svi gi ja potepam, znas kako? Prvo si progutam jednu kocku shicer, pa se oni svi navadu na njojzi. Ondak si popijem 'ednu jaku crnu kavu da gi zacoravim, pa kad si ne znaju kude ce, tage si popijem 'ednu ljutu rakiju te gi potepam svi.
Back to top Go down
View user profile http://s1.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=19899
*aNgeL_EyEs*
sojka tica

Female
Number of posts : 4251
Registration date : 2007-05-10

PostSubject: Re: Devojčica u MekDonaldsovom hepi milu dobila marihuanu   Sat Jun 02 2007, 13:43

otju ja taj hepi mil lol!

potpisan
Zivim Ovde
Zivim Ovde

Male
Number of posts : 3182
Registration date : 2007-05-10

PostSubject: Re: Devojčica u MekDonaldsovom hepi milu dobila marihuanu   Sat Jun 02 2007, 20:22

ja ocu pare od tuzbe
Back to top Go down
View user profile
oko
Novajlija
Novajlija

Male
Number of posts : 97
Registration date : 2007-11-16

PostSubject: Re: Devojčica u MekDonaldsovom hepi milu dobila marihuanu   Thu Nov 22 2007, 11:47

Ja ocu
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Devojčica u MekDonaldsovom hepi milu dobila marihuanu   

Back to top Go down

Devojčica u MekDonaldsovom hepi milu dobila marihuanu
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kako su i po kome neka jela dobila imena