Otpisani

Za sve banovane i otpisane sa drugih foruma kao i za sve zeljne zabave

HomeHome  PortalliPortalli  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Da li bi ste partneru priznali "vezu" na jednu noc

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Anonymou
Guest

PostSubject: Da li bi ste partneru priznali "vezu" na jednu noc   Thu May 10 2007, 02:54

Ako bi ste to i uradili, zasto?
Da li priznati uopste ima smisla?
Da li ce to nesto pomoci ili je samo stvar ciscenja savjesti ?
Back to top Go down
Prle
Pritajeni tigar

Male
Number of posts : 4201
Registration date : 2007-05-08

PostSubject: Re: Da li bi ste partneru priznali "vezu" na jednu noc   Thu May 10 2007, 03:38

Ne bi jer prvo ni ja to ne bi uradio i isto ocekujem

Tija bakcili, svi gi ja potepam, znas kako? Prvo si progutam jednu kocku shicer, pa se oni svi navadu na njojzi. Ondak si popijem 'ednu jaku crnu kavu da gi zacoravim, pa kad si ne znaju kude ce, tage si popijem 'ednu ljutu rakiju te gi potepam svi.
Back to top Go down
View user profile http://s1.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=19899
Dijana
Guest

PostSubject: Re: Da li bi ste partneru priznali "vezu" na jednu noc   Sat May 12 2007, 17:44

ja sam budala, ja sve sto zgresim priznam... nije to bas dobro...

mada doduse nikad nikoga nisam na taj nacin prevarila... ali i ako bi se desilo priznala bih, ne da bi meni bila mirna savest nego zato sto mi je jezik brzi od pameti Laughing
Back to top Go down
mamac_za_budale
Pocetnik u razvoju
Pocetnik u razvoju

Female
Number of posts : 318
Registration date : 2007-05-14

PostSubject: Re: Da li bi ste partneru priznali "vezu" na jednu noc   Tue May 15 2007, 10:35

Dijana wrote:
ja sam budala, ja sve sto zgresim priznam... nije to bas dobro...

mada doduse nikad nikoga nisam na taj nacin prevarila... ali i ako bi se desilo priznala bih, ne da bi meni bila mirna savest nego zato sto mi je jezik brzi od pameti Laughing

xexexe e vidi ista moja osobina Very Happy

ne bih ga prevarila,pre bih raskinula pa bila skim ocu,al ako bi se vec desilo sto kaze Dijana jezik brzi od pameti (koju nemam lol! ) Laughing
Back to top Go down
View user profile
Anonymou
Guest

PostSubject: Re: Da li bi ste partneru priznali "vezu" na jednu noc   Wed May 16 2007, 18:58

Nisam nikada prevarila svog muskarca i ne mogu da pricam o tome dok se ne bih nasla u datoj situaciji....

Tek bih onda znala sto bih napravila.....dakle, nemam pojima....
Back to top Go down
Admin_fucker
Smrdibuba

Male
Number of posts : 905
Registration date : 2007-05-30

PostSubject: Re: Da li bi ste partneru priznali "vezu" na jednu noc   Wed May 30 2007, 20:53

Ne razumem...
Back to top Go down
View user profile http://s1.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=31797
mimili
Zivim Ovde
Zivim Ovde

Female
Number of posts : 3810
Registration date : 2007-10-19

PostSubject: Re: Da li bi ste partneru priznali "vezu" na jednu noc   Sat Oct 20 2007, 15:38

ni ja.... Rolling Eyes
Back to top Go down
View user profile
Bl@ck
Redovni Forumas
Redovni Forumas

Female
Number of posts : 749
Registration date : 2007-10-01

PostSubject: Re: Da li bi ste partneru priznali "vezu" na jednu noc   Fri Oct 26 2007, 18:23

Kao prvo to nikad ne bih uradila i isto ocekujem od partnera. Znaci, vernost. Dok traje traje kad pukne, cao djaci, svako svojim putem.
Ali ako bi se kojim slucajem desilo, jbg to niko ne planira, nikad ne bih priznala. Mozda gresim.......

Al ono sto ne zna ne moze da ga boli lol!
Back to top Go down
View user profile
Marsovac
Admin

Male
Number of posts : 1139
Registration date : 2007-10-19

PostSubject: Re: Da li bi ste partneru priznali "vezu" na jednu noc   Sat Oct 27 2007, 01:01

Nikada to ne bih uradio, ali ako vec jesam, sigurno bih joj rekao. Savest bi me na to terala. 

Jaka je vrucina, a ja postao sam zelen,
pa sam skoknuo u dragstor po pivo marke jelen!
Back to top Go down
View user profile
oko
Novajlija
Novajlija

Male
Number of posts : 97
Registration date : 2007-11-16

PostSubject: Re: Da li bi ste partneru priznali "vezu" na jednu noc   Tue Nov 20 2007, 10:04

Zasto bih neku zvao devojkom i voljenom osobom ako cu da avanturisem. Ne verujem da bi mi se dogodila slicna situacija. Inace kazem iskreno sve sto me pitaju.
Back to top Go down
View user profile
*aNgeL_EyEs*
sojka tica

Female
Number of posts : 4251
Registration date : 2007-05-10

PostSubject: Re: Da li bi ste partneru priznali "vezu" na jednu noc   Wed Nov 28 2007, 13:07

Ja sam kreten koji ne ume da drzi usta zatvorena i mora da istrtlja za svaku glupost koju napravi. Da, rekla bih , zato shto ne bih volela da mene neko pravi budalom. Ako zna istinu , na njemu je da odluchi da li mozhe da predje preko toga ili ne , a ako ga lazem i obmanjujem.... pa koja je uopste svrha te veze?
Uvek polazim od sebe , ako bi meni neko priznao prevaru , vrlo verovatno da bih mogla da mu oprostim to , ali ako sama osetim da 'neshto nije u redu' , to je stvar kojoj leka nema. Tu vez puca , bez greske.

Inache , ne radim takve stvari tako da-cisto sumnjam da bi mi se to moglo desiti.

oko
Novajlija
Novajlija

Male

PostSubject: Re: Da li bi ste partneru priznali "vezu" na jednu noc   Thu Nov 29 2007, 10:02

Kakva je to veza kada imas potrebu da se sladis sa strane. Znaci da u samoj vezi vec nesto nedostaje. Smatram da je prevara isto sto i laz priznala to ili ne.
Back to top Go down
View user profile
*aNgeL_EyEs*
sojka tica

Female

PostSubject: Re: Da li bi ste partneru priznali "vezu" na jednu noc   Thu Nov 29 2007, 12:15

Koliko god ja bolesno cenila vernost i drzala do vernosti , ne mogu reci da je isto.
Polazim od sebe , kada bih ja bila prevarena , volela bih da ta osoba skupi hrabrost i kaze mi to u lice , a ne da chujem od trece , cetvrte osobe.. ili josh gore , da uopshte ne chujem. Eee to je pravo pravljenje budale od nekoga.
Razumem da ljudi greshe , svi smo mi samo od krvi i mesa. Ali ako pogreshish-budi chovek pa priznaj svoju greshku i suochi se sa posledicama.

oko
Novajlija
Novajlija

Male

PostSubject: Re: Da li bi ste partneru priznali "vezu" na jednu noc   Fri Nov 30 2007, 11:06

Sa tim se apsolutno slazem. Samo ne verujem da bi time veza dobila na kvalitetu.
Back to top Go down
View user profile
*aNgeL_EyEs*
sojka tica

Female

PostSubject: Re: Da li bi ste partneru priznali "vezu" na jednu noc   Fri Nov 30 2007, 19:40

Ne , ali bi tad bilo jasno da neshto ozbiljno ne valja... u dobroj vezi na prevaru niko i ne pomishlja , jer ima sve shto mu je potrebno sa tom jednom osobom. Ako do toga dodje , znachi da neshto fali.

oko
Novajlija
Novajlija

Male

PostSubject: Re: Da li bi ste partneru priznali "vezu" na jednu noc   Tue Dec 04 2007, 16:11

Definitivno. Problem je sto to uglavnom ne vidi onaj koji vara vec prevarena strana.
Back to top Go down
View user profile
zadovoljavajuc
Zivim Ovde
Zivim Ovde

Male
Number of posts : 2072
Registration date : 2008-06-13

PostSubject: Re: Da li bi ste partneru priznali "vezu" na jednu noc   Tue Jul 01 2008, 16:41

Ja bih se jos i konsultovao pre toga Wink
Back to top Go down
View user profile
Markiza
Gospodarica

Female
Number of posts : 603
Registration date : 2008-05-28

PostSubject: Re: Da li bi ste partneru priznali "vezu" na jednu noc   Wed Jul 02 2008, 11:13

jesam, uvjek ja to otvoreno...
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Da li bi ste partneru priznali "vezu" na jednu noc   

Back to top Go down

Da li bi ste partneru priznali "vezu" na jednu noc
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» "Veza" na jedno vece