Otpisani

Za sve banovane i otpisane sa drugih foruma kao i za sve zeljne zabave

HomeHome  PortalliPortalli  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Nemoj nocas dragi

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Gost
Guest

PostSubject: Nemoj nocas dragi   Sat Nov 03 2007, 21:28

Secate li se kada vas je uzbudivao i sam pogled na njegovo telo? Dozivljavali ste ga kao bogatu mapu erogenih zona. Snaga njegovih golih grudi. Satenska mekoca njegovih butina. Niste se pretvarali kada ste jutrom kasnili na posao. Sada je jutro, ponovo, ali proslo je mnogo godina od onih jutara...

On se baca preko vas da ugasi budilnik, pri tom vas grubo paleci svojom neobrijanom bradom. Uvijate se cvrsce u cebe. Cvrsto drzeci oci zatvorene, okrecete mu leda. On pokusava da vas okrene na drugu stranu. On zeli 'zornjak'. Vi zelite da dremate jos desetak minuta. Razmisljate: ako ga ne zadovoljite ujutru on ce gundati celo vece. On ce se osecati odbacenim. Danima ce se duriti.

Vi ste spremni na kompromis. On vas ljubi u vrat. Vi razmisljate koje racune morate danas platiti. Sta li ga uzbuduje ovako rano ujutru?

POPUSTITI, DOGOVORITI SE ILI JEDNOSTAVNO RECI NE?

Ocigledno, cak i dvoje ljudi koji izuzetno odgovaraju jedno drugom, mogu imati razlicite potrebe. Kada seksualna veza pocne sa strascu koja je ravna belom usijanju, razum nema nikakvu ulogu. Partneri dozivljavaju sok kada se medeni mesec zavrsi i ceo zivot, a narocito seksualni, ude u mirne vode.

Mnogi parovi su postigli seksualne kompromise bez mnogo diskusije (jasno vam je da on to moze da uradi tri puta nedeljno). Neki partneri pocinju da koriste seks kao izvor manipulacije, pristajuci na njegove - njene zelje samo ako su dobili ono sto oni sami zele. A neki su precutno sklopili seksualni mir (drze se ustaljenih puteva i ne pokusavaju da istrazuju precice i stranputice).

'Kada prihvatite, vi se pokoravate pravu drugog coveka da dobije zadovoljstvo na vas nacin', kaze Lari Hof, direktor Klinike za razvoj braka u Filadelfiji. Tradicionalno, ovo mnogo cesce cine zene. 'To je lose za vezu, jer znaci da je zeni neprijatno u njenoj kozi, kao da joj je kupaci kostim pun peska.'

Jedino pravo resenje je kompromis. To znaci da dajete ali i da dobijate. On voli jutarnji seks. Vi vise volite noc. Ocigledno, fer dogovor je da to radite ponekad ujutru a ponekad nocu. Ali, ovi pregovori ne teku uvek glatko.

' Mnogi ljudi seksualno se pokoravaju iako to ne moraju da rade', kaze Hof, 'zato sto jednostavno ne umeju da pricaju o seksualnim potrebama. Morate znati sta zelite i morate biti u stanju da svoje zelje izrazite bez straha da cete biti odbaceni ili ismejani. Tek tada mozete naci uspesan kompromis. Mnogi ljudi koji su borci u manje znacajnim oblastima ne umeju da razgovaaju o svojim potrebama u krevetu. A seks je previse vazan deo naseg zivota da bismo zatvarali oci pred problemima.'

(preuzeto sa neta )

E pa drage moje curice da vas cujem....

POPUSTITI, DOGOVORITI SE ILI JEDNOSTAVNO RECI NE? scratch
Back to top Go down
mimili
Zivim Ovde
Zivim Ovde

Female
Number of posts : 3810
Registration date : 2007-10-19

PostSubject: Re: Nemoj nocas dragi   Sat Nov 03 2007, 21:55

dogovoriti se!

Guest

PostSubject: Re: Nemoj nocas dragi   Tue Nov 06 2007, 20:28

JEDNOSTAVNO RECI NE....I to je to..Kod mene nema dogovorichemo se..Ili sam za ili uopshte ne...Ete tako... No
Back to top Go down
Bl@ck
Redovni Forumas
Redovni Forumas

Female
Number of posts : 749
Registration date : 2007-10-01

PostSubject: Re: Nemoj nocas dragi   Wed Nov 07 2007, 04:15

NeMoGuCa wrote:
JEDNOSTAVNO RECI NE....I to je to..Kod mene nema dogovorichemo se..Ili sam za ili uopshte ne...Ete tako... No

Slazem se s tobom u potpunosti, nema tu dogovora.
Back to top Go down
View user profile
*aNgeL_EyEs*
sojka tica

Female
Number of posts : 4251
Registration date : 2007-05-10

PostSubject: Re: Nemoj nocas dragi   Wed Nov 07 2007, 11:36

uzeti budilnik , drmnuti ga shto jache mozhete po glavi ( od toga ce i njemu sex da se smuchi) , i dok se on onako zbunjeno i namrgodjeno cheshka po glavi i pita vas koji vam je k**** , reci mu : "Kud si navro mazgo jedna! " Potom se okrenuti i odspavati josh 15ak minuta

lol! lol!lol!

zadovoljavajuc
Zivim Ovde
Zivim Ovde

Male
Number of posts : 2072
Registration date : 2008-06-13

PostSubject: Re: Nemoj nocas dragi   Tue Jul 01 2008, 16:21

Ma ne moras, a ja cu se vec snaci, i nema posle bunjenja Razz
Back to top Go down
View user profile
*aNgeL_EyEs*
sojka tica

Female
Number of posts : 4251
Registration date : 2007-05-10

PostSubject: Re: Nemoj nocas dragi   Tue Oct 28 2008, 23:43

i dalje zadrzavam svoj prethodni stav , neki dan sam i sprovela to u delo... demonstrirala teoriju na primeru iz zivota . Nije da me ne uzbudjuje , neg' me neshto stomak muchio , a on zapeo kao da je zadnji put...

S@ndr@
Redovni Forumas
Redovni Forumas

Female
Number of posts : 545
Registration date : 2008-10-27

PostSubject: Re: Nemoj nocas dragi   Wed Oct 29 2008, 15:10

Ja to vec za vecerom pocnem da kukam kako sam strasno umorna lol! i kako me boli glava. Mada moram ispricati kako me je zaebo jedno. Ponudio mi kafetin. Ja kazem ne boli me nista ( katastrofalna greska ) lol! .

" e tu smo cico...dolaz vamo" lol!
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Nemoj nocas dragi   

Back to top Go down

Nemoj nocas dragi
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nemoj odustajati od sna, ostvari ga